Оплата і доставка

Оплата і доставка

Доставка товара осуществляется Новой Почтой в любой регион Украины.

Товар "В наличии" заказанный до 15:30 отправляем в тот же день.

Товар "В наличии" заказанный после 15:30 отправляем утром следующего рабочего дня.

Товар "Под заказ" после предоплаты в размере 20-50% общей стоимости приходит к нам на склад в течении 1-2 рабочих дней.

Срок доставки в регионы зависит от перевозчика (Новой Почты).

Для оформления заказа нужны следующие Ваши даные:

Насаленный пункт (город, пгт,  село), в котором есть действующее отделение Новой Почты.

Номер отделения Новой Почты.

Фамилия, имя "получателя"

Контактный телефон

Способи оплати

Післяплата
Оплата на картку «Приватбанк»
Оплата під час самовивезення по м. Яворів, Новояворівськ

Способи доставки

Нова Пошта За тарифами перевізника

Наложенный платеж от Новой Почты - это оплата товара/груза получателем во время получения посылки в отделении Новой Почты или по месту жительства.

Вот еще наложенный платеж - это определенная денежная сумма, которая взыскивается почтовым сервисом с адресата при вручении ему того, что пришло ему почтой. Это денежная сумма, которую получатель должен выплатить по получению почтового отправления.

Делівері За тарифами перевізника

Група компаній «DELIVERY» почала роботу в 2001 році. Основною спеціалізацією групи є надання транспортних та логістичних послуг для сектору В2В (суб’єкти підприємницької діяльності та корпоративний сектор) як на території України, так і за її межами.

Доставка та забирання вантажів здійснюється на склад компанії або до дверей клієнта. Ми доставляємо вантажі від 1 кг до 8 т з наданням послуг пакування вашого вантажу. Компанія надає такі послуги як перевезення вантажів по Україні з типом доставки «Склад — Склад», «Склад — Двері», «Двері — Склад», «Двері — Двері», адресний забір і доставка вантажу по місту та в населені пункти, відповідальне зберігання, післяплата готівкою, додаткове пакування вантажів, повернення тари і документів, надання персонального менеджера.

Стандартні тарифи на перевезення встановлені в залежності від ваги та об’єму вантажу. Діють окремі тарифи на перевезення палетованого та великогабаритного вантажу, автомобільних шин та дисків. 

«Укрпошта» За тарифами перевізника

Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» (ПАТ «Укрпошта») входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України, є правонаступником УДППЗ «Укрпошта» та є національним оператором поштового зв’язку України згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 січня 2002 року.

Діяльність Укрпошти регламентується Законом України «Про поштовий зв’язок» від 4 жовтня 2001 року, іншими Законами України, а також нормативними актами Всесвітнього поштового союзу, членом якого Україна стала у 1947 році.

Укрпошта функціонує як самостійна господарська одиниця з 1994 року, коли було утворено Українське об’єднання поштового зв’язку «Укрпошта», яке в липні 1998 року реорганізовано в нині діюче згідно з Програмою реструктуризації Укрпошти, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 04.01.98 за №1, з 1 березня 2017 року – ПАТ «Укрпошта».

Самовивіз безкоштовно

Увага !!! Є можливість САМОВИВОЗУ запчастин з міста Яворів (Львівська область, Яворівський район)

Регіони доставки

Україна (по всіх регіонах)

Умови повернення та обміну

Повернення товару за рахунок покупця протягом 14 днів

Порядок повернення товару 1) Повернення товару передбачене тільки у випадках і порядку, які встановленфі даним положенням; 2) Покупець має право протягом 14 календарних днів з миті отримання повернути товар; 3) Товар, який було вже встановлено на автомобіль чи який був у користуванні, поверненню не підлягає 4) Товар приймається до повернення тільки при збереженні його товарного вигляду, неушкодженому пакуванні і наявності усіх ярликів на пакуванні та товарі 5) Повернення товару покупцем повинно бути попередньо узгоджено з продавцем для визначення порядку інформування про відправку, вибору транспортної компанії тощо; 6) Попередньо не погоджене повернення товару покупцем призводить до фінансови витрат, що виникають внаслідок зберігання товару на складі транспортної компанії, а також до утилізації перевізником неотриманого вантажу; 7) Усі ризики та фінансові витрати внаслідок непогодженого повернення товару несе покупець

Умови гарантії

Гарантійні умови
Гарантія на товар не розповсюджується в разі
1) Природного зношення товару
2) Пошкодження товару внаслідок механічної деформації.ДТП або недбайливої експлуатації
3) Встановлені запчастиниабо агрегат без попередньої діагностичнї оцінки стану автомобіля на СТО
4) Некваліфіковане встановлення або порушення норм експлуатації. в тому числі на елементи. що довчасно зносилися в результаті повторного використання супутніх деталей
5) Пошкодження виробів в результаті використання не спеціалізованого інструменту
6) Продукти з дефектами викликаними відсутністю належного технічного обслуговування аба в результаті його хибного проведення
7) Якщо рекламація виникла тим, що покупець не заявив про дефект відразу (протягом 3-5 днів з миті виникнення) та не надав продавцю або ервісу можливість його виправити
ГАРАНТІЙНИЙ СТРОК НА РЕЛЕ РЕГУЛЯТОРИ ТА ІНШІ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЗМИ НЕ ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ, А ГАРАНТІЯ НА НИХ ОБМЕЖУЄТЬСЯ ФАКТОМ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НА МОМЕНТ МОНТАЖУ

СТРОК РОЗГЛЯДУ ГАРАНТІЙНОЇ ПРЕТЕНЗІЇ СКЛАДАЄ 20 (ДВАДЦЯТЬ) КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ